strona główna
oczekiwania   inspiracje   realizacje   kontakt   oferta

Wytwarzane przez nas kafle i dekory, łączą ze sobą elementy autentycznego XVI-wiecznego rzemiosła i subtelnej kreacji artystycznej. Można odnaleźć w nich piękno sadów, pól, łąk, lasów, jezior, strumieni i rzek oraz prostotę wyrazu, będącą nawiązaniem do sztuki naiwnej. Minimalizm użytych środków artystycznych pozwolił na stworzenie równowagi między naturą a tradycją jej obrazowania.

Kafle, ich czerepy, wykonywane są z tradycyjnego materiału, z czerwonej gliny. Stosowana przez nas średniowieczna metoda wytwarzania kafli, wpływa na ich oryginalność, jednocześnie pozwalając zachować wszystkie wymagane funkcje użytkowe: kafle są trwałe, kumulują ciepło, mają wszelkie walory kafli piecowych.


Na podstawie Państwa oczekiwań realizujemy unikatowe elementy użytkowe z ceramiki artystycznej. Dążymy do indywidualizowania produkcji wg potrzeb naszych klientów. Często z przesłanych do nas odręcznych rysunków tworzymy wraz z zamawiającym nowatorskie rozwiązania. Istnieje możliwość zamówienia poszczególnych elementów, lub kompletnej realizacji, a także zamówienie realizacji wg indywidualnego projektu.
MMWW-CERAMIKA to przedsięwzięcie w zakresie twórczości artystycznej, projektowej i produkcyjnej. Wprowadzamy nowatorskie wzornictwo oparte na aktualnych trendach. Współpracujemy z biurami architektonicznymi i firmami budowlanymi o ustalonej renomie, dzięki czemu naszym realizacjom zapewniamy kompleksową obsługę.


Nasze propozycje mogą być wykorzystane zarówno w niewielkich jak i dużych inwestycjach.

Zapraszamy do współpracy dekoratorów i projektantów wnętrz. Proponujemy Państwu przedmioty realizowane w krótkich seriach, unikatowe ze względu na ręczny sposób wytwarzania, złożone z artystycznie skomponowanych elementów.


KONTAKT

FAQ

Jak zamówić kafle?
W celu zamówienia kafli należy podjąć następujące kroki: Wymagane jest zainicjowanie kontaktu (w dogodnej dla Państwa formie). Odpowiadamy najpóźniej następnego dnia roboczego. Umawiamy spotkanie osobiste (ta forma kontaktu ma tę przewagę, że możliwe jest "dotknięcie" kafli), lub rozmowę zakończoną wysłaniem na Państwa adres e-mail konkretnych informacji, projektów i zdjęć. Po uzgodnieniach wzorów, wielkości i ilości kafli przystąpimy do etapu produkcji.

Ile kosztują porady i konsultacje dotyczące produkowanej ceramiki?
Wszystkie konsultacje, projekty i prototypowanie kafli niezbędne do ich zamówienia są darmowe i stanowią nasz wkład w budowanie zadowolenia klienta z świadczonej, na jego rzecz, usługi. Udzielamy również konsultacji i porad związanych z produkcją ceramiki, w większości przypadków nie pobierając opłat (dbamy o utrzymanie tradycji kaflarstwa).

Czy można kupić gotowe kafle i gdzie można je obejrzeć?
Obecnie wykonujemy kafle na konkretne zamówienie. Umożliwiamy oglądanie kafli, które powstały w naszej pracowni. Dogodną okazją są spotkania osobiste, do których umówienia zapraszamy.

Czy można dotknąć kafli bez konieczności umówienia spotkania?
Oczywiście, istnieje możliwość zamówienia przesyłki zawierającej próbkę, pozwalającą na ocenę trwałości i jakości kafli. W opisanym przypadku pobieramy opłatę niezbędną do pokrycia kosztów wysyłki i kosztów produkcji kafla (w przypadku zwrotu kafla, koszty zostaną skorygowane o tę wartość).

Jak określić przybliżony koszt usługi? Kafle mają nietypowe kształty i rozmiary.
Już przy pierwszym kontakcie z klientem, staramy się określić koszt usługi, który w większości przypadków jest kosztem ostatecznym. Można też koszty szacować samemu, gdyż cena naszych kafli nie odbiega od cen dekorów dostępnych u innych producentów. Zgonie z zasadą, że najlepiej czerpać informację u źródła, zachęcamy do kontaktu.

Jak wygląda czas realizacji zamówionych kafli?
Każde zamówienie jest inne, dlatego trudno określić jeden czas realizacji. Nie powinien on jednak przekroczyć czterech tygodni. Czas ten w przeważającej części związany jest z procesem wytwarzania, opartym na XVI-wiecznych metodach formowania, suszenia i wypału kafli.2007-2020 © MMWW - CERAMIKA
strony internetowe, prezentacje multimedialne